Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-12-13

Bądź na bieżąco


reklama

Hokery – idealny wybór do aneksu kuchennego!

2019-10-14 17:06:50 Artykuł partnera 604


fot

Jesteś na etapie aranżacji aneksu kuchennego w swoim mieszkaniu albo w domu? W takim przypadku pomyśl o zakupieniu hokerów!

Hokery to specjalne krzesła, które w porównaniu z tymi zwykłymi cechują się wyższa wysokością siedziska. Najczęściej kojarzone są jako krzesła barowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić je także do swojej kuchni.

 

Obecnie w sprzedaży możemy znaleźć różnorodne hokery, które doskonale nadają się zarówno do nowoczesnych, jak również do tradycyjnych wnętrz. Co kupić? Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia naszych porad!

 

Hokery do kuchni jako siedziska do blatu

W aneksach kuchennych nie zawsze mamy możliwość umieszczenia zwykłego stołu. W takim przypadku nie trzeba jednak rezygnować z przygotowania w niej miejsca do spożywania posiłków. W takim przypadku warto stworzyć je przy blacie kuchennym.

 

Aneksy kuchenne, które często łączone są wraz z salonami, są wówczas idealnym miejscem, aby przygotować przestrzeń do jedzenia przy blacie. Może on wówczas oddzielać przestrzeń pomiędzy kuchnią a salonem, tworząc dwie strefy.

 

Aby siedzenie przy blacie było komfortowe, najlepiej zdecydować się na hokery. Tego typu krzesła o wyższych siedziskach są najlepsze wtedy, gdy urządzamy aneks kuchenny!

 

Ze względu na swoją wysokość hokery mogą być dostawione do blatu, aby korzystanie z niego podczas śniadań, obiadów czy kolacji było komfortowe. Blat kuchennym można wtedy wykorzystywać także do innych celów, na przykład do pracy przy komputerze, do gry w planszówki czy też do rozwiązywania zadań domowych.

 

Jakie hokery warto wybrać do kuchni?

W sprzedaży można znaleźć obecnie różnorodne hokery, dlatego też pojawia się pytanie – co kupić do swojego aneksu kuchennego?

 

Przede wszystkim hokery powinniśmy dobrać do stylu aranżacji wnętrza. Do dyspozycji mamy modele świetnie sprawdzające się w nowoczesnych przestrzeniach oraz te, które lepiej będą prezentowały się w tradycyjnie urządzonych aneksach.

 

Hokery mogą być wyposażone w jedną nóżkę tworzącą podstawę, ale również dostępne są modele z trzema albo z czterema nóżkami. Podstawy wykonuje się najczęściej z drewna naturalnego albo też z metalu. Hokery mogą być wyposażone w funkcję obrotowego siedziska oraz w funkcję podwyższania i opuszczania wysokości siedziska.

 

Przy doborze idealnych hokerów warto także zwrócić uwagę na wygląd oraz na materiały wykorzystane na siedzisko. Najprostsze hokery to wysokie taborety z okrągłym siedziskiem, na przykład z drewna naturalnego. Do dyspozycji mamy także wygodniejsze modele tapicerowane, które są wypełnione miękkimi gąbkami. Dla jeszcze większego komfortu możemy wybrać hokery wyposażone w oparcia.

 

Szeroka gama kolorów do wyboru pozwala na dopasowanie umeblowania do charakteru wnętrza i nadanie mu jeszcze piękniejszego wyglądu!

 

Gdzie można kupić modne i wygodne hokery do aneksu kuchennego?

Chcesz zdecydować się na zakup hokerów do swojego aneksu kuchennego? W takim przypadku nie musisz nawet ruszać się z domu! Coraz więcej osób kupuje obecnie meble tego rodzaju przez internet – to właśnie w siedzi znajdziemy najwięcej ciekawych modeli w przystępnych cenach!

 

Szeroka gama hokerów czeka między innymi w sklepie internetowym www.CentrumKrzesel.pl, który prowadzi sprzedaż siedzisk przeznaczonych do wielu wnętrz, w tym między innymi do kuchni i do aneksów kuchennych.

 

Podsumowując, gdy szukasz stylowych i przy tym komfortowych siedzisk przeznaczonych do aneksu kuchennego, warto zdecydować się na hokery. Dzięki nim można stworzyć nawet w małym wnętrzu wygodną przestrzeń!


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Młodzież z Bielska-Białej w Sejmie
  2019-12-12

  Młodzież z Bielska-Białej w Sejmie

  - Dziś w Sejmie RP miałem przyjemność gościć młodzież z Bielska-Białej - mówi Przemysław D...

  Remont basenu w ZSO im. AK w Bielsku-Białej
  2019-12-12

  Remont basenu w ZSO im. AK w Bielsku-Białej

  Trwa modernizacja pływalni w bielskim Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej....

  MZD informuje
  2019-12-12

  MZD informuje

  Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że w dniu 13 grudnia 2019 r. zostanie wdro...

   Popularne Artykuły


   Pampalini i hipopotam na szlaku „Bajkowe Bielsko-Biała”
   2019-12-06

   Pampalini i hipopotam na szlaku „Bajkowe Bielsko-Biała”

   Szlak „Bajkowe Bielsko-Biała” z kolejną postacią

   Pomoc dla Kasi ze Szczyrku
   2019-12-06

   Pomoc dla Kasi ze Szczyrku

   Jedyną osobą, która ocalała jest 34-letnia Katarzyna Kaim - samotna matka małego Szymonka....

   Pomoc dla Kasi ze Szczyrku - Na koncie już blisko 300 tys.
   2019-12-07

   Pomoc dla Kasi ze Szczyrku - Na koncie już blisko 300 tys.

   Trwają zbiórki, by pomóc Katarzynie, która po wybuchu gazu straciła rodzinę i dach nad gło...

   Super-Nowa

   ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

   : 784 669 877

   : 602 794 199

   : redakcja@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO