Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2019-01-20

Bądź na bieżąco

Wygrana z GKS-em Tychy

2014-07-05 20:25:00 mat. prasowe TS Podbeskidzie 3684

Podbeskidzie pokonało 3:0 GKS Tychy w pierwszym meczu sparingowym rozegranym na zgrupowania w Kamieniu k.Rybnika.

Strzelanie rozpoczął już w 9 minucie pozyskany przed nadchodzacym sezonem Senegalczyk Idrissa Cisse, który odnalazł się w polu karnym po rzucie rożnym. Cisse wykorzystał przytomne zgranie głową Damiana Byrtka. Później Górale próbowali szczęścia strzałami z dystansu. Uderzali kolejno Idrissa Cisse, Damian Chmiel i Marek Sokołowski. Skutek przyniosła dopiero druga próba "Sokoła" w 37 minucie. Przy strzale lewą nogą kapitanowi Podbeskidzia pomógł nieco rykoszet, po którym piłka przelobowała bramkarza zespołu z Tychów

W drugiej połowie pomimo dominacji Podbeskidzia piłka do bramki wpadła tylko raz. Wprowadzony na boisko za Marka Sokołowskiego Wojciech Trochim zdecydował się na uderzenie z ok. 25 metrów czym zupełnie zaskoczył bramkarza GKS-u. Piłka wpadła tuż przy słupku bramki tyszan - na tak piękne gole w wykonaniu Trochima czekać będziemy również w lidze.

GKS Tychy 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bramki: Idrissa Cissé 9, Marek Sokołowski 35, Wojciech Trochim 79

GKS Tychy: Igaz (46 Florek) - Lisowski (61 Mączyński), Mravec, Vlada (37 Kopczyk), Radzewicz - Ruskovsky (46 Nitkiewicz), Bocian (46 Bukowiec), Żunić (13 Zganiacz), Tomasiewicz (46 Setlak), Wodecki (66 Szczęsny) - Adamek (46 Jamróz).

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Michal Peškovič (78 Sebastian Madejski) - Tomasz Górkiewicz, Damian Byrtek, Bartłomiej Konieczny, Piotr Tomasik - Damian Chmiel, Anton Sloboda, Maciej Iwański, Artur Lenartowski (46 Sebastian Bartlewski), Marek Sokołowski (75 Wojciech Trochim) - Idrissa Cissé (46 Bartosz Śpiączka).