Bądź na bieżąco

Stal wygrywa ze Skrą

2015-08-31 05:00:00 SN 1175

Stal wygrywa ze Skrą i zasiada na fotelu lidera III ligi śląsko-opolskiej

Piłkarze bialskiej Stali od pierwszych minut atakowali bramkę rywala, a ten swoich szans próbował na wyprowadzeniu kontrataków, ale w większości przypadków kończyło się tylko na próbach. Stal mogła już objąć prowadzenie w 30 minucie, wtedy po podaniu z rzutu rożnego, na przedpolu piłkę otrzymał Zdolski. Zawodnik BKSu uderzył piłkę, a ta po rykoszecie przeleciała minimalnie ponad poprzeczką. Pod koniec pierwszej połowy po dośrodkowaniu w pole karne główkował Kamil Karcz, dając prowadzenie gospodarzom.

Do końca drugiej części spotkania Stal kontrolowała przebieg meczu. W 88 minucie po faulu w polu karnym Skry, sędzia wskazał na jedenasty metr. Tradycyjnie do piłki podszedł Zdolski i pewnym strzałem ustalił wynik meczu na 2:0.

Za nami 4 kolejka III ligi śląsko-opolskiej. Bialska Stal na koncie ma 3 zwycięstwa i jeden remis co daje jej 10 punktów i fotel lidera.

BKS Stal - Skra Częstochowa 2:0 (1:0)

Karcz 42, Zdolski 88 (k)

BKS Stal: Kozik, Prokopów (46 Bednarz), Dancik, Szczurek, Dzionsko, Zdolski, Sobala, Czaicki, Karcz, Caputa (79 Brychlik), Wiśniewski (72 Kocur)

Skra: Kosut, Krupa, Witkowski, Woldan, Mastalerz, Musiał, Kowalczyk, Nocoń, Tomczyk (69 Niedbała), Olejnik, Makowski (46 Kierat)

2019-07-01

Sporej dawki emocji doświadczyli miłośnicy sportów walki, którzy w sobotni wieczór 29 czer...

Nasi wysoko!
    2019-06-16

Reprezentacja Bielska-Białej na Finale Czwartków lekkoatletycznych w Łodzi zajęła 5 miejsce!