Bądź na bieżąco

Polonia pokonała Rekord

2015-03-23 11:00:00 SN 1126

Rekord Bielsko-Biała przegrał z bytomską Polonią 1:3

W meczu 23. kolejki rozgrywek trzecioligowych, piłkarze Rekordu Bielsko-Biała przegrali z bytomską Polonią 1:3.

Polonia Bytom zdobyła pierwszą bramkę już w 8 minucie, dogranie Michalaka wykorzystał Lachowski, który z pierwszej piłki celnym strzałem pokonał Górę. Rekord odpowiedział przed przerwą. Piłkę w pole karne wrzucił Żołna, a Sobik doprowadził do wyrównania.

W drugiej odsłonie meczu goście zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw w 70 minucie Lachowski dopisał do swojego konta drugie trafienie, a w doliczonym czasie Krysian ustalił wynik meczu.

Rekord B-B - Polonia Bytom 1:3 (1:1)

Sobik 38 – Lachowski 8, 70, Krysian 90

Rekord: Góra - Gaudyn, Profic, Szędzielarz (82 T. Bernat), Waliczek (32 Sobik), Maślorz, Szymański, Ł. Rupa, Żołna, Woźniak, Sikora (62. D. Rupa)

Polonia: M. Michalak - Trznadel, Broniewicz, Malec, Banaś (74 Skrzypiński), Setlak (67 Grube), Mróz, K. Michalak, Michalik (46 Krysian), Lachowski (89 Holik), Zieliński