Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2018-10-24

Bądź na bieżąco


reklama

Wyniki wyborów do Rad Osiedli

2015-05-13 08:40:00 UM Bielsko-Biała 2261


Listy wybranych członków Rad Osiedli w wyborach w dniu 10 maja 2015 r 

foto: SN

W dniu 10 maja 2015 r. odbyły się w Bielsku-Białej wybory do Rad Osiedli, które zorganizowano przy okazji wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Warto odnotować wysoką frekwencję w wyborach do Rad Osiedli w Bielsku-Białej, która wyniosła 20,36%. We wszystkich 20. Osiedlach, w których przeprowadzono wybory, frekwencja pozwoliła na wyłonienie Rady Osiedla. Najwyższą frekwencją mogły pochwalić się Mikuszowice Krakowskie, gdzie w wyborach wzięło udział 32,60% uprawnionych do głosowania.

Poniżej zamieszczamy ułożone w porządku alfabetycznym listy nazwisk wybranych członków Rad Osiedli wraz z liczbą uzyskanych głosów w wyborach.

ALEKSANDROWICE (OKW 153)

Frekwencja: 25,81%

Do Rady Osiedla Aleksandrowice wybrane zostały następujące osoby:

BIAŁEK Henryka (102 głosy)

BIEDA Jan (118 głosów)

BIELA Jan (117 głosów)

BORKOWSKA Joanna (102 głosy)

BRODKA Sylwester (85 głosów)

GAWEŁ Jerzy (119 głosów)

HEJNY Ludwik (111 głosów)

KMIECIK Adam (90 głosów)

KOSOWSKI Józef (90 głosów)

KRUSIŃSKI Andrzej Stefan (93 głosy)

KRYWULT Ilona (128 głosów)

SIKORA Bogdan (136 głosów)

SIKORA Leszek (176 głosów)

ŚWIAT Jerzy (120 głosów)

ZEMANEK Grażyna (104 głosy)

BIAŁA KRAKOWSKA (OKW 111, 112)

Frekwencja: 17,82%

Do Rady Osiedla Biała Krakowska wybrane zostały następujące osoby:

DOBROWOLSKA Gertruda Kazimiera (269 głosów)

GIERTLER Tomasz (275 głosów)

GÓRECKI Marcin Tomasz (261 głosów)

GULAN Stanisław Kamil (190 głosów)

KENIG Henryk Franciszek (254 głosy)

KOZIK Bogusława (243 głosy)

LENER Piotr Zbigniew (247 głosów)

MATUSZCZYK Janina (238 głosów)

PAWIŃSKI Dominik Paweł (216 głosów)

SZATANIK Maria (220 głosów)

ŚCISŁOWICZ Wojciech Andrzej (333 głosy)

WAWAK Tomasz (372 głosy)

WYBRANIWEC Agnieszka Zdzisława (215 głosów)

WYDMUCH Maria Łucja (215 głosów)

ZAWADA Małgorzata (234 głosy)

BIELSKO POŁUDNIE (OKW 137, 138)

Frekwencja: 17,35%

Do Rady Osiedla Bielsko Południe wybrane zostały następujące osoby:

BANAŚ Joanna Maria (223 głosy)

GAWLAS Urszula (188 głosów)

KOSTECKA-WAL Joanna (184 głosy)

KUBICA Adam (165 głosów)

KUPIŃSKA-GREŃ Magdalena (175 głosów)

KURIATA Ewa Magdalena (169 głosów)

MALARZ Helena (143 głosy)

MESZCZAK Magdalena Małgorzata (161 głosów)

PIERLAK Anna Maria (149 głosów)

PIERLAK Bożena Barbara (139 głosów)

SEKUŁA Ryszard (230 głosów)

SZCZYGIELSKA-SPYRA Anna (216 głosów)

TULAJA Piotr (265 głosów)

TYMOSZUK Grzegorz (181 głosów)

WRZESZCZ Michał (199 głosów)

GÓRNE PRZEDMIEŚCIE (OKW 127, 128, 129)

Frekwencja: 11,21%

Do Rady Osiedla Górne Przedmieście wybrane zostały następujące osoby:

CECERSKI Piotr Bogusław (230 głosów)

CHMIELEWSKA Agata (181 głosów)

DRZEWIECKA Alicja (183 głosy)

GĄDEK Krystyna Janina (171 głosów)

GURGUL Anna Julia (165 głosów)

KALETA Katarzyna (242 głosy)

KUCH Ewa Katarzyna (174 głosy)

MATUSZ Magdalena (240 głosów)

PABICH Anna Małgorzata (201 głosów)

ROGOWSKI Wojciech (169 głosów)

SKRZYPEK Grażyna Anna (203 głosy)

SURMICKI Bogdan (163 głosy)

SURMICKI Wojciech Bogdan (175 głosów)

WAJDZIK Tadeusz (144 głosy)

ZGÓRALSKA Urszula (213 głosów)

HAŁCNÓW (OKW 105, 106, 107)

Frekwencja: 20,79%

Do Rady Osiedla Hałcnów wybrane zostały następujące osoby:

BECK Kazimierz (335 głosów)

DAMEK Tomasz Wojciech (426 głosów)

GRUSZECZKA Janusz Zdzisław (561 głosów)

KÓZKA Marek (618 głosów)

NALEWAJEK Jarosław (345 głosów)

NYCZ Jan (430 głosów)

OKAMFER Szymon Tomasz (406 głosów)

RACZEK Jerzy Ludwik (389 głosów)

SROKA Robert (444 głosy)

STANCLIK Krystyna Maria (605 głosów)

STANCLIK Monika (418 głosów)

SZYMAŃSKA Anita Magdalena (348 głosów)

TABIŚ Janusz Kazimierz (393 głosy)

WIŚNIEWSKA Małgorzata (320 głosów)

ZEMANEK Dominik Andrzej (397 głosów)

KAMIENICA (OKW 159, 160)

Frekwencja: 16,47%

Do Rady Osiedla Kamienica wybrane zostały następujące osoby:

BARAN Krystyna Anna (243 głosy)

BARTKÓW Marek (184 głosy)

CALÓW Antoni (264 głosy)

DENDYS Grażyna (332 głosy)

FABER Michał Jan (220 głosów)

FERET Andrzej (316 głosów)

JAKUBIEC Tomasz (197 głosów)

KNAPIK Łukasz Arkadiusz (236 głosów)

KÓZKA Rafał Aleksander (244 głosy)

MACHOWSKI Janusz Andrzej (336 głosów)

NIEDZIELSKI Andrzej (203 głosy)

PYSZ Robert (219 głosów)

REISCH-KLOSE Jolanta Ewa (207 głosów)

RYPLEWICZ Rafał (308 głosów)

SZOBLIK Krystyna (328 głosów)

KOMOROWICE KRAKOWSKIE (OKW 102, 103, 104)

Frekwencja: 17,97%

Do Rady Osiedla Komorowice Krakowskie wybrane zostały następujące osoby:

DROŹDZIK Elżbieta Maria (346 głosów)

HAŁAT Roman (386 głosów)

ICIEK Zbigniew Tomasz (252 głosy)

JAMBORSKI Jacek (238 głosów)

KNYBEL Bożena (265 głosów)

KRAUS Andrzej (537 głosów)

LEPIANKA Janina Zofia (341 głosów)

ŁUKOŚ Krzysztof Piotr (380 głosów)

MIKRUT Adam Henryk (243 głosy)

MÓLL Marek (459 głosów)

SIEREK Urszula (345 głosów)

SOKOŁOWSKA Grażyna Cecylia (347 głosów)

SZABLA Urszula Jadwiga (471 głosów)

SZUKIEŁOWICZ Zdzisław (318 głosów)

WNĘK Paweł Jerzy (236 głosów)

KOMOROWICE ŚLĄSKIE (OKW 101)

Frekwencja: 31,43%

Do Rady Osiedla Komorowice Śląskie wybrane zostały następujące osoby:

BERUŚ Urszula (240 głosów)

BRANDYS Bogdan (272 głosy)

BRANDYS ŁUKASZ (265 głosów)

KISZKA Krzysztof (192 głosy)

KOMOREK Władysław (165 głosów)

MAŚKA Mirosław (194 głosy)

MIKULSKA Joanna (153 głosy)

MIKULSKI Rymwid Krzysztof (230 głosów)

NIESYT Mieczysław (265 głosów)

PIERON Dorota (203 głosy)

PIETRUSIAK Barbara (240 głosów)

PYSZ Andrzej (142 głosy)

SZYMECZEK Mariusz Przemysław (238 głosów)

TAJCHMAN Paweł (201 głosów)

WRZOŁ Gertruda (208 głosów)

LESZCZYNY (OKW 148, 149, 150)

Frekwencja: 12,25%

Do Rady Osiedla Leszczyny wybrane zostały następujące osoby:

BATCZYK Jan (128 głosów)

DĘBOWSKI Wojciech (200 głosów)

DUBIEL Edward (138 głosów)

GLUZA Adam (168 głosów)

KOWALSKA Aneta (219 głosów)

KOWALSKI Krzysztof (143 głosy)

KRYWULT Danuta (223 głosy)

KUKIEŁKA Janusz (137 głosów)

NOWY Andrzej (188 głosów)

PŁOCHOCKA Aleksandra (162 głosy)

PROCHOT Małgorzata (188 głosów)

PYSZ Maciej Józef (194 głosów)

STANISŁAWSKI Władysław (148 głosów)

WALUŚ Danuta (200 głosów)

WAWOK Tadeusz (132 głosy)

LIPNIK (OKW 146, 147)

Frekwencja: 32,10%

Do Rady Osiedla Lipnik wybrane zostały następujące osoby:

GIBAS Janusz (775 głosów)

GLASER Sławomir Tadeusz (707 głosów)

HOFFMAN Tomasz (681 głosów)

KONIECZNY Marek (675 głosów)

KOTALA Małgorzata Anna (608 głosów)

KOWRYGO Marcin Jacek (666 głosów)

KUBICA Roman Jan (1031 głosów)

KUBICA-MALARZ Sylwia (717 głosów)

KULIŃSKA Sylwia (654 głosów)

LEJAWKA Renata (690 głosów)

ŁOBOZ Joanna (597 głosów)

PILORZ Sebastian (618 głosów)

SZCZOTKA Ryszard (713 głosów)

WALUŚ Barbara Maria (821 głosów)

ZUBER Maciej Piotr (631 głosów)

MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE (OKW 151)

Frekwencja: 32,60%

Do Rady Osiedla Mikuszowice Krakowskie wybrane zostały następujące osoby:

BŁOTKO Piotr Jan (194 głosy)

BRZOZOWSKI Bogusław Stanisław (192 głosy)

CYBULSKA Zdzisława Barbara (139 głosów)

HETNAŁ Ireneusz (394 głosy)

KANTYKA Mariola Grażyna (205 głosów)

KLIMCZAK Andrzej (183 głosy)

KOMOR Klaudiusz (360 głosów)

KONIOR Danuta Maria (218 głosów)

KRYSTA Bożena Barbara (215 głosów)

MAGNES Agnieszka Anna (184 głosy)

OWSIAK Alicja (222 głosy)

PAWICKI Piotr Michał (310 głosów)

PIETRZYKOWSKI Zbigniew (185 głosów)

WALUSIAK Beata Henryka (168 głosów)

ZĄBEK Michał (280 głosów)

MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE (OKW 161, 162, 163)

Frekwencja: 17,74%

Do Rady Osiedla Mikuszowice Śląskie wybrane zostały następujące osoby:

BARTOSZEK Piotr Szymon (326 głosów)

BAUER Jerzy (540 głosów)

CZAK-PYŚ Anna (257 głosów)

GĘBALA Mirosław (336 głosów)

JAKUBIEC Elżbieta (433 głosy)

KANIK Czesław (301 głosów)

LIPECKA Jadwiga Maria (275 głosów)

MACIUSZEK Ewelina Anna (257 głosów)

MAJER Gustaw Henryk (395 głosów)

NYCZ Andrzej (303 głosy)

RYŁKO Antoni (275 głosów)

SKRZYŃSKI Juliusz (374 głosy)

TOMCZAK Elżbieta Eleonora (315 głosów)

TRZĄSKI Arkadiusz (304 głosy)

WILLINGER Tomasz (304 głosy)

POLSKICH SKRZYDEŁ (OKW 117)

Frekwencja: 18,93%

Do Rady Osiedla Polskich Skrzydeł wybrane zostały następujące osoby:

BORGOSZ Bogdan Kazimierz (165 głosów)

CZARNECKA Wanda Anna (127 głosów)

DUTKA Andrzej (207 głosów)

FATYGA Artur Zbigniew (137 głosów)

GŁUCHACKA Agnieszka (168 głosów)

GRABDA Zofia (153 głosy)

MALCHAR Grzegorz Kazimierz (132 głosy)

MALINOWSKI Czesław (129 głosów)

PIWOWARCZYK Bogdan (113 głosów)

PYREK Sylwia (149 głosów)

RYŚ Beata (134 głosy)

SEMIK Andrzej (105 głosów)

SIĄKAŁA Paweł (173 głosy)

TALAGA Arkadiusz Zdzisław (179 głosów)

WYŻYKOWSKA Maria (126 głosów)

SŁONECZNE (OKW 135, 136)

Frekwencja: 12,90%

Do Rady Osiedla Słoneczne wybrane zostały następujące osoby:

CHYLIŃSKA Anna (207 głosów)

GAWEŁ Teresa (218 głosów)

MAJ Zofia (233 głosy)

MAŚLANKA Mariusz (256 głosów)

MAZUR Wojciech (290 głosów)

NEHREBECKI Roman (259 głosów)

NIEMIROWSKA-KACZYŃSKA Magdalena (227 głosów)

OLEŚ Janusz Jacek (232 głosy)

PSZCZÓŁKA Adam (221 głosów)

REPELEWICZ-WILCZYŃSKA Bogumiła (257 głosów)

ROCZON Krzysztof (233 głosy)

TABIŚ-WĄSIK Maria Aleksandra (299 głosów)

WYSOCKI Waldemar Mirosław (303 głosy)

ŻAGAN Artur (203 głosy)

ŻOŁĄDKIEWICZ Krystyna (217 głosów)

STARE BIELSKO (OKW 123, 124, 125)

Frekwencja: 30,02%

Do Rady Osiedla Stare Bielsko wybrane zostały następujące osoby:

BOBAK Renata Monika (637 głosów)

BROSZCZAK Grzegorz (475 głosów)

CZERNIK Łukasz (531 głosów)

GRACA Anna (608 głosów)

HANDZLIK Ryszard Maciej (615 głosów)

JUREWICZ Czesław (581 głosów)

KRZYSZTYNIAK Wojciech (568 głosów)

KUBOSZEK Róża (414 głosów)

KULPIŃSKA Magdalena Elżbieta (666 głosów)

LEŃCZUK Eugenia Maria (488 głosów)

LORANC-KLAJNER Renata Maria (560 głosów)

MODRZEJEWSKI Paweł (504 głosy)

SOŁTYSEK Dawid Dariusz (467 głosów)

SOŁTYSEK-ŚMIGIEL Renata (467 głosów)

TYLKA Wojciech (552 głosy)

STRACONKA (OKW 152)

Frekwencja: 21,56%

Do Rady Osiedla Straconka wybrane zostały następujące osoby:

ADAMCZYK Jakub (250 głosów)

KOS Urszula (220 głosów)

KUREK Grzegorz (184 głosy)

MAROSZEK Aleksander (138 głosów)

OWCZAREK Artur Jan (155 głosów)

PROCNER Krystyna (232 głosy)

PROCNER Sławomir (251 głosów)

ROSZKOWSKI Jan (239 głosów)

SENECKI Krzysztof Jan (183 głosy)

SIERACKA Dorota (173 głosy)

SNACZKE Katarzyna (140 głosów)

TARGOSZ Witold Andrzej (208 głosów)

WALA Łukasz (184 głosy)

WAWAK Józefa (218 głosów)

ZDANOWICZ Tadeusz (124 głosy)

ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO (OKW 130, 131)

Frekwencja: 10,97%

Do Rady Osiedla Śródmieście Bielsko wybrane zostały następujące osoby:

BALCAREK Roman Paweł (92 głosy)

DAMEK Małgorzata (125 głosy)

DROBCZYŃSKA Barbara (118 głosów)

GAŃCZARCZYK Kazimierz (125 głosów)

HAŁATEK Łukasz Antoni (133 głosy)

JANICKI Piotr Bolesław (107 głosów)

KOWALCZYK Adrianna Hanna (113 głosów)

MOŁEK Halina Urszula (116 głosów)

RUSIN-BALICKA Sylwia (93 głosy)

SUMERA Krzysztof Władysław (143 głosy)

SZOSTAKOWSKA Grażyna (97 głosów)

SZOSTAKOWSKI Ryszard (100 głosów)

TARGOSZ-KLINOWSKA Barbara (101 głosów)

WALIGÓRA Mateusz (84 głosy)

WNUK Henryk Zenon (219 głosów)

WAPIENICA (OKW 113, 114, 115, 116)

Frekwencja: 21,96%

Do Rady Osiedla Wapienica wybrane zostały następujące osoby:

BULOWSKI Łukasz (540 głosów)

CICHOŃ-SADOWSKA Elżbieta (494 głosy)

FERENSOWICZ Stanisław Wojciech (504 głosy)

FOLEK Czesław Józef (555 głosów)

KOCHOWSKI Piotr Józef (917 głosów)

KONIECZNY Zbigniew Konrad (436 głosów)

KOWALSKI Maciej Michał (378 głosów)

KUKUŁA Radosław (477 głosów)

KUŚ Ilona Urszula (466 głosów)

MAMORSKI Zbigniew Antoni (713 głosów)

NIESYT Aleksander (615 głosów)

PENKAŁA Bożena (426 głosów)

PORĘBSKA-BUDNY Małgorzata (396 głosów)

STEKLA Krystyna (523 głosy)

WRONA Danuta (415 głosów)

WOJSKA POLSKIEGO (OKW 118)

Frekwencja: 20,23%

Do Rady Osiedla Wojska Polskiego wybrane zostały następujące osoby:

BEDNARCZYK Irena (261 głosów)

BIAŁEK Przemysław Leszek (295 głosów)

CIUBA Aleksandra (219 głosów)

DUŹNIAK-MLECZKO Anna Małgorzata (265 głosów)

GOŁĄB Danuta (240 głosów)

KOŁACZEK Jadwiga (248 głosów)

KOŁACZEK Jerzy (224 głosy)

KOŁODZIEJ Marcin (334 głosy)

KUBICA Barbara (240 głosów)

KUBIENIEC Barbara (238 głosów)

KWIATKOWSKI Jan (237 głosów)

POLAŃSKI Antoni (215 głosów)

PYTRACZYK Irena (203 głosy)

ROSIŃSKA Elżbieta Małgorzata (388 głosów)

SAWICKA Maria (218 głosów)

ZŁOTE ŁANY (OKW 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145)

Frekwencja: 17,04%

Do Rady Osiedla Złote Łany wybrane zostały następujące osoby:

BARCIK Zofia Urszula (748 głosów)

BRYLSKA Halina (637 głosów)

COPIJA Henryk (610 głosów)

GALA Tomasz (679 głosów)

HAŁAT Jerzy (589 głosów)

KASPEREK Wanda Aniela (667 głosów)

KOWALIK Tomasz (720 głosów)

MOSKOT Małgorzata (598 głosów)

OPALA Tomasz (711 głosów)

ORWAT Michał (624 głosy)

PRYGA Maksymilian (798 głosów)

SEMIK Marcin (595 głosów)

SYNASZKO Paweł (571 głosów)

SZYDŁOWSKI Dariusz Wojciech (694 głosy)

WRÓBLEWSKA-KLIŚ Iwona Ewa (686 głosów)


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Dni Hiszpańskie w Kubiszówce
    2018-10-23

    Dni Hiszpańskie w Kubiszówce

    Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz serdecznie zaprasza na Dni Hiszpańskie!!!

    Kuchnia skandynawska w DK w Komorowicach
    2018-10-17

    Kuchnia skandynawska w DK w Komorowicach

    Przed nami kolejna IX edycja spotkania kulinarnego z cyklu "Poznajemy Kuchnie Europy&...

    Dom Kultury w Wapienicy zaprasza
    2018-10-15

    Dom Kultury w Wapienicy zaprasza

    Miejski Dom Kultury - Dom Kultury w Wapienicy serdecznie zaprasza na w dniu 19.10.2018 r. ...

      Popularne Artykuły


      Konkurs - Kali
      2018-10-18

      Konkurs - Kali

      Kali zagra w Bielsku-Białej - do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na koncert

      Głosujemy do końca miesiąca
      2018-10-21

      Głosujemy do końca miesiąca

      Z ponad 300 zgłoszonych wykonawców pozostało niespełna 60

      XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów
      2018-10-17

      XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów

      XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów „Gaude Cantem” im. Kazimierza Fobera

      Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : 602 794 199

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO