Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2018-10-23

Bądź na bieżąco


reklama

Karnawałowe Maski 2018

2018-01-28 05:00:00 SN 1888


Maska Karnawałowa wernisaż i rozdanie nagród w DK w Olszówce

fot. SN

W Domu Kultury w Olszówce odbył się wernisaż wystawy, połączony z rozdaniem nagród VI edycji konkursu plastycznego Karnawałowe Maski. Na konkurs napłynęło w sumie 198 prac, z czego jury nagrodziło 55.

Jury oceniało samodzielność wykonania, oryginalność pomysłu, stopień trudności oraz ogólny wyraz artystyczny. Jak w poprzednich latach organizatorzy dla wszystkich dzieci przygotowali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi artyści oprócz dyplomów otrzymali również nagrody. 

- VI Integracyjny konkurs plastyczny pt. Karnawałowe Maski przyniósł bogaty plon bardzo zróżnicowanych stylistycznie prac, które zostały wykonane w technikach, zarówno tradycyjnych papierowych jak i przestrzennych. W tym roku wpłynęło wyjątkowo dużo prac wykonanych z ceramiki, dla których jury postanowiło utworzyć odrębną kategorię. Jak w poprzednich latach organizatorzy przygotowali dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Nauczyciele i instruktorzy otrzymali listy gratulacyjne. W konkursie nagrodzone zostały prace dzieci z: Domu Kultury Włókniarzy, DK w Wapienicy, DK w Olszówce, przedszkoli nr 7, 41, 31, 52, SP nr 25, 28, 73, 24, 13, 22, gimnazjum nr 14, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 2, oraz z Zespołu Szkół Specjalnych, Szkoły dla Dzieci Niesłyszących oraz OPP w Bielsku-Białej - informuje Małgorzata Motyka-Madej, kierownik Domu Kultury w Olszówce!

Kategoria: dzieci przedszkolne:

I miejsce Alan Gęgotek 6 lat Dom Kultury w Olszówce

II miejsce Ada Strycharczyk-Maj 6 lat Przedszkole nr 7

II miejsce Wojciech Hanus 4 lata Przedszkole nr 41

II miejsce Karol Rogoziński 5 lat Dom Kultury w Olszówce

II miejsce Julia Bemben 6 lat Dom Kultury w Olszówce

III miejsce Hanna Michalec 5 lat Przedszkole nr 31

wyróżnienie

Oliwia Łopatka 3 lata Przedszkole nr 52

Nataniel Sularczyk 5 lat Dom Kultury w Olszówce

Kategoria: dzieci przedszkolne – prace ceramiczne

I miejsce Alina Rosner 5 lat Dom Kultury w Olszówce

II miejsce Natasza Hyra 6 lat Dom Kultury w Olszówce

II miejsce Klaudia Wróbel 6 lat Dom Kultury w Olszówce

II miejsce Mateusz Guzowski 4 lata Dom Kultury w Olszówce

III miejsce Maria Trela 6 lat Dom Kultury w Olszówce

wyróżnienie

Tobiasz Hyra 4 lata Dom Kultury w Olszówce

Kategoria: klasy 1-3 Szkoły Podstawowej

I miejsce Łucja Wysocka 8 lat Prywatna Szkoła Podstawowa Smyk

II miejsce Aleksandra Batorska 9 lat Szkoła Podstawowa nr 37

II miejsce Michał Friedrich 9 lat Szkoła Podstawowa nr 37

II miejsce Sara Rutowicz 7 lat Szkoła Podstawowa nr 25

III miejsce Hanna Bucior 7 lat Szkoła Podstawowa nr 25

III miejsce Kornelia Chrzan 7 lat Szkoła Podstawowa nr 25

III miejsce Marcin Kanik 7 lat Szkoła Podstawowa nr 28

wyróżnienie 

Julia Lonc 7 lat Szkoła Podstawowa nr 28

Mateusz Suwaj 8 lat Szkoła Podstawowa nr 24

Kategoria : klasy 1-3 Szkoły Podstawowej – prace ceramiczne

I miejsce Teresa Wszołek 8 lat Szkoła Podstawowa nr 13

II miejsce Zofia Krywult 8 lat Dom Kultury Włókniarzy

II miejsce Szymon Gaweł 7 lat Dom Kultury Włókniarzy

II miejsce Hanna Klimek 8 lat Dom Kultury Włókniarzy

III miejsce Aleksander Lis 9 latDom Kultury w Olszówce

III miejsce Zofia Hajost 8 lat Dom Kultury Włókniarzy

wyróżnienie

Aleksandra Batorska 9 lat Dom Kultury w Olszówce

Kacper Piekara 9 lat Dom Kultury Włókniarzy

Mateusz Gawlas 7 lat Dom Kultury w Olszówce

Alicja Podlipny 7 lat Dom Kultury w Olszówce

Kategoria: klasy 4-6 Szkoły Podstawowej

I miejsce Nadia Kliś 11 lat Dom Kultury w Olszówce

I miejsce Nikola Fołta 12 lat Szkoła Podstawowa nr 22

II miejsce Lena Mleczko 10 lat Szkoła Podstawowa nr 24

II miejsce Weronika Kłak 12 lat Szkoła Podstawowa nr 22

III miejsce Andrzej Lang 10 lat Dom Kultury Włókniarzy

III miejsce praca zbiorowa Maja Wysocka 10 lat Szymon Wysocki 24 lata Dom Kultury Włókniarzy

wyróżnienie

Olga Śliwa 11 lat Dom Kultury w Wapienicy

Jarosław Biłek Zespół Szkół dla dzieci niesłyszących

Gabriel Kliś Zespół Szkół dla dzieci niesłyszących

Kategoria: szkoły gimnazjalne

I miejsce Maja Guzowska 14 lat Dom Kultury w Olszówce

I miejsce Oliwia Weksej 15 lat Gimnazjum Dwujęzyczne nr 2

II miejsce Zuzanna Urbańczyk 14 lat Dom Kultury Włókniarzy

III miejsce Dominik Sordyl 14 lat Gimnazjum nr 14

wyróżnienie

Tadeusz Pasierbek Zespół Szkół dla dzieci niesłyszących

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne oraz dorośli

I miejsce Zuzanna Krzyżewska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej

I miejsce Igor Starzyński Zespół Szkół Specjalnych im.K.I.Gałczyńskiego

II miejsce Julia Nowotarska Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej

II miejsce Marcin Blachura Zespół Szkół Specjalnych im.K.I.Gałczyńskiego

II miejsce Bartosz Równicki Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej

III miejsce Mateusz Początko Zespół Szkół Specjalnych im.K.I.Gałczyńskiego

wyróżnienie

Łukasz Słonka Zespół Szkół Specjalnych im.K.I.Gałczyńskiego



Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Kuchnia skandynawska w DK w Komorowicach
    2018-10-17

    Kuchnia skandynawska w DK w Komorowicach

    Przed nami kolejna IX edycja spotkania kulinarnego z cyklu "Poznajemy Kuchnie Europy&...

    Dom Kultury w Wapienicy zaprasza
    2018-10-15

    Dom Kultury w Wapienicy zaprasza

    Miejski Dom Kultury - Dom Kultury w Wapienicy serdecznie zaprasza na w dniu 19.10.2018 r. ...

    Festiwal kabaretowy w DK w Starym Bielsku
    2018-10-10

    Festiwal kabaretowy w DK w Starym Bielsku

    Festiwal Kabaretowy Fermenty w tym roku świętuje swoją pełnoletność

      Popularne Artykuły


      Konkurs - Kali
      2018-10-18

      Konkurs - Kali

      Kali zagra w Bielsku-Białej - do wygrania dwa pojedyncze zaproszenia na koncert

      Głosujemy do końca miesiąca
      2018-10-21

      Głosujemy do końca miesiąca

      Z ponad 300 zgłoszonych wykonawców pozostało niespełna 60

      XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów
      2018-10-17

      XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów

      XIV Międzynarodowy Festiwal Chórów „Gaude Cantem” im. Kazimierza Fobera

      Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : 602 794 199

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO