Wiadomości, Sport, Kultura, Moto 2018-09-25

Bądź na bieżąco


reklama

Karnawałowe Duety w Komorowicach

2018-02-23 16:55:00 MDK Beskidy 4778


Za nami IV edycja Konkursu Tanecznego Karnawałowe Duety w Domu Kultury w Komorowicach

fot. MDK Beskidy

W sobotę w Domu Kultury w Komorowicach odbyła się IV edycja Konkursu Tanecznego Karnawałowe Duety. Po uroczystym powitaniu na scenie wystąpiło 70 duetów w różnym wieku, w różnych stylach tanecznych. Wszystkie występy były oceniane przez jury według następujących kryteriów. Jury zwracało uwagę na oryginalność pomysłu choreograficznego, technikę wykonania, dobór podkładu muzycznego, kostiumów i rekwizytów oraz ogólny wyraz artystyczny.

Szymon Bożek - tancerz międzynarodowej klasy tanecznej S, piętnastokrotny mistrz Czech w TT,finalista Mistrzostw Świata Juniorów w TT , instruktor, właściciel Szkoły Tańca Studio Tańca PASSO - Przewodniczący Jury Ewelina Kasperek –Szymik– instruktor rekreacji ruchowej , tancerka w Teatrze Tańca SAMAYA, choreograf, szkoliła się w Equrola Dance Studio. Małgorzata Tracz - dyplomowany choreograf tańca.Posiada kilkuletnie doswiadczenie w dziedzinie hip-hop,dancehall.Prowadzi własną formacje taneczną MadMoves,srebrna medalistka Pucharu Polski w STREET DANCE. Agata Kruczyńska – instruktor tańca klasycznego i współczesnrgo,pedagog.Tancerka Teatru Tańca SAMAYA. Na co dzień związana z placówkami kulturalnymi w Bielsku-Białej oraz ze Studiem Baletowym w Oświęcimiu. Rafał Pietryja – tancerz salsy kubańskiej i bachaty, związany z Formacją Corazon Cubano , Szkołą Salsy Bielsko, współtwórca projektu tanecznego Salsa Pszczyna przyznało następujące miejsca i wyróżnienia :

Nagroda Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej

Katarzyna Bator

Nikol Bukowicka

Cubana, Katarzyna Bator „ Na szczyt „

KATEGORIA INNE, KATEGORIA DOROŚLI

Kategoria Taniec Towarzyski

Kategoria 7 – 10 lat

I MIEJSCE

Olga Popadiuk

Filip Drąg

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

Kategoria 11 – 14 lat

I MIEJSCE

Nadia Żarow

Patryk Bryndza

Nowy Styl B-B

II MIEJSCE

Paulina Gajny

Bartosz Cierlicki

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

III MIEJSCE

Wiktoria Karwat

Paweł Pecyna

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

WYRÓŻNIENIA:

Maja Faroń

Konrad Mikołąjczyk

Joanna Popadiuk DK Włókniarzy

Kategoria II - Hip Hop Dancehall

Kategoria 7 – 10 lat

I MIEJSCE

CRAZY TWINS

Julia Szymuła

Oliwia Szymuła

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

„ Lustro „

Kategoria 11 – 14 lat

I MIEJSCE

Martyna Sztuchlik

Roxana Kopiec

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

II MIEJSCE

Aniela Dudek

Nadia Wróbel

DK Włókniarzy, choreografia własna „ Swish „

III MIEJSCE

Julia Biłko

Gabriela Kądziałka

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

Kategoria 15 – 17 lat

I MIEJSCE

Paulina Ryłko

Sara Glajcar

Agencja Artystyczna BRAWO Cieszyn

II MIEJSCE

Inez Drabek

Julia Kursa

DK Włókniarzy, własna, „ The dance „

III MIEJSCE

Wiktoria Augustyn

Martyna Mietła

DK Włokniarzy, własna, „ Water dance „

Kategoria III - jazz, taniec współczesny

Kategoria 7 – 10 lat

I MIEJSCE

Nina Żarow

Maja Baranowska

Cubana, Ola Jurczak „ Francuska historia „

II MIEJSCE

Julia Kubas

Maja Łopanowska

DK Komorowice, Kamil Wrzeszcz

III MIEJSCE

Dorota Mencler

Martyna Kubica

Świetlica Mikuszowice Krakowskie, „ Perfect „ Kamil Wrzeszcz

WYRÓŻNIENIA

1.Natalia Górny

Zofia Kubala

„ Tajemnice starzego strychu „ DK Włókniarzy, Joanna Herzyk

2.Vaness Piekiełko

Julia Zwolak

DK Komorowice, Kamil Wrzeszcz

Kategoria 11 – 14 lat

I MIEJSCE

Zuzanna Gielmuda

Weronika Gruchel

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Katarzyna Bator

II MIEJSCE

Inez Stefańska

Magdalena Masłyka

Świetlica Mikuszowice Krakowskie, „ Wolves „ Kamil Wrzeszcz

III MIEJSCE

Marta Kupczak

Hanna Jafernik

Kubiszówka, Sabina Gwizdała „ Połączone „

WYRÓŻNIENIA:

1.Iwona Sitek

Julia Kohut

Studio Tańca Releve Cieszyn, Ola Jurczak

2.Nina Gawlak

Martyna Bednarczyk

Studio Tańca Releve Cieszyn, Ola Jurczak „ Szkolna ławka „

3.Ola Ruśniak

Zuzia Kostka

Kubiszówka, " Przeszkoda " Sabina Gwizdała

Kategoria 15 – 17 lat

I MIEJSCE

Sonia Baron

Inez Stefańska

DK Mikuszowice, Kamil Wrzeszcz Lorde „ Everybody „

II MIEJSCE

Marzena Biesok

Julia Staszek

Kubiszówka, " Anioł Stróż " Sabina Gwizdała

III MIEJSCE

Wiktoria Stachniak

Aleksandra Gross

MCK w Żywcu Klub Papiernik, Ewa Bąk , „ Zepsuta pozytywka „

WYRÓŻNIENIE:

Nina Wigezzi

Marta Piwowarczyk

Studio Tańca Passo Cieszyn , Justyna Kaczmarska „ California dreamin „

Kategoria Jazz – dorośli

I MIEJSCE

Maja Makuch

Magdalena Fuchs

DK Mikuszowice, Kamil Wrzeszcz „ Hunging tree „

II MIEJSCE

Sonia Baron

Katarzyna Bator

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, własna

Kategoria IV – inne

Kategoria 11 – 14 lat

I MIEJSCE

Emilia Konstanty

Julia Konstanty

MCK Żywiec Klub Papiernik, Ewa Bąk , „ Moja lalka „

II MIEJSCE

Sara Janik

Dominika Kidoń

Cubana, Katarzyna Bator

III MIEJSCE

Nikola Łukasz

Lena Olearczyk

„ Cheerleader ” własna

Kategoria 15 – 17 lat

I MIEJSCE

Sonia Baron

Julia Sykuła

Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Katarzyna Bator

Kategoria IV – inne

Kategoria dorośli

I MIEJSCE

Al – QAMARA

Marcelina Hernik

Justyna Jankowska - Małecka



Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: www.super-nowa.pl


reklama

    Wyszukaj w SN

    Ostatnio dodane


    Budżet Obywatelski 2019 - jak głosować
    2018-09-20

    Budżet Obywatelski 2019 - jak głosować

    21 września 2018 r. rozpoczyna się głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019

    Dom Kultury w Wapienicy zaprasza
    2018-09-20

    Dom Kultury w Wapienicy zaprasza

    Dom Kultury w Wapienicy serdecznie zaprasza w dniu 21.09.2018 r. o godz. 18.00 na spektakl...

    Piękna Nasza Polska
    2018-09-18

    Piękna Nasza Polska

    Wydarzenia kulturalne MDK-u w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości prze...

      Popularne Artykuły


      Plebiscyt BCK - głosujemy
      2018-09-22

      Plebiscyt BCK - głosujemy

      300 wykonawców zostało zgłoszonych w plebiscycie na artystów, którzy wystąpią w 2019 roku ...

      Rajd już jutro - utrudnienia w ruchu
      2018-09-22

      Rajd już jutro - utrudnienia w ruchu

      W związku z niedzielnym przejazdem rowerzystów drogi, przez które wytyczony został Rajd na...

      45. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy
      2018-09-21

      45. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

      Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów zaprasza na 45. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

      Super-Nowa

      ul. Batorego 4, 43-300 Bielsko-Biała

      : 784 669 877

      : 602 794 199

      : redakcja@super-nowa.pl


        SN - INFORMACJE BIELSKO